O nás


Naším cílem je měnit náhled klientů na kvalitu služeb v pojišťovnictví.


„NAŠE SLUŽBY BLÍZKO VAŠIM POTŘEBÁM“


Tři důvody pro ČSOB Pojišťovnu -  Obchodní klientské místo O.Nedbala 332/18, Č.Budějovice 


2016, 2017, 2018, 2019

 


1. Kvalita služeb a servisu
Sjednáním pojištění naše služby teprve začínají. Preferujeme především poradenství a partnerský vztah. Snažíme se odlišit ne lacinými gesty nebo krásnými obleky, ale skutečnou prací pro naše klienty. Naše služby kopírují nejmodernější trendy s využitím zkušeností největší finanční skupiny v České republice ČSOB.


2. mcvach assistance ®
Nová inovativní úroveň služeb našim klientům. Osobní přístup. Specializace. Komplexní asistenční služby. Ucelená správa pojištění. Risk Management. Nehodová služba a full řešení pojistných událostí.


3. Vlastní zázemí a silný tým
Stále se snažíme zvyšovat kvalitu a úroveň našich služeb. Obchodní klientské místo (OKM) v naší vlastní nemovitosti včetně vlastního parkoviště pro klienty vám dává jistotu, kde nás vždy najdete. V pojišťovnictví pracujeme již od roku 1999. Zkušenosti našich pracovníků z týmu jsou dány praxí a podloženy celou řadou ohodnocení našeho OKM. Co do objemu předepsaného pojistného jsme dlouhodobě jedním z největších agentských obchodních klientských míst Interní distribuce ČSOB Pojišťovny v rámci celé České republiky.


  • místo podnikání: O.Nedbala 332/18, 370 05 České Budějovice
  • jednající na základě smlouvy o Obchodním zastoupení s ČSOB Pojišťovnou, a.s., člen holdingu ČSOB
  • pojištění odpovědnosti za škodu pojišťovacích zprostředkovatelů a samostatných likvidátorů pojistných událostí s limitem: 1,000.000,-Kč
  • pojištění odpovědnosti za újmu fyzických a právnických osob z činnosti a ze vztahu s limitem 1,000.000,-Kč
  • číslo registrace u ČNB 005898
  • IČ 63904080